personel taşımacılığı izmit

Personel Taşımacılığı

DAHA İYİ SERVİS TAŞIMACILIĞI

Afacan Turizm, emniyet, dürüstlük ve titizlik ilkeleri ile çalışarak Özel ve Kamu Kurumları, Okullar, Dershaneler, Kolejler, Holdingler, Şirketler, Firmalar, Marketler, AVM, Müşteri servisi taşımacılık ve personel taşımacılığı hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden iş yerine, akşam mesai saati bitiminde iş yerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Sizlerde personel servisi yapan firmalar arasında kaliteli ve ekonomik hizmet beklentiniz de mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Günümüzde artan sanayi ve endüstri ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin gelişmesi şirketlerin ve firmaların çalışan ihtiyaçlarını artırmıştır. Taşımacılık vasıtalarının çeşitlenmesi ve modernleşmesi ile personel taşımacılık fikri şirketler için daha ideal bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Çünkü bu sayede şirketler farklı yerlerdeki çalışanlarını metropol trafiği ve diğer olumsuzluklardan kurtararak onlara daha uygun çalışma zamanı ve ortamı hazırlamışlar ve bu da çalışanların verimlerini artırmıştır.

servis personel taşımacılığı izmit kocaeli

Personel taşımacılığının avantajları nelerdir?

1-) Personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olur.

2-) Personelin işe geç kalması, trafik ve benzeri problemlerden geliş zamanlarının değişkenliği azalır.

3-) Personelin birbirini tanıması ve kaynaşmasına sebep olur.

4-) Personel için servis içi rahat ortamda zamanlarının iyi değerlendirilmesi için bir fırsat olur.

Kamu ve Özel kuruluşlarının belirleyeceği kurallar çerçevesinde, taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tipi/tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekten personel mutfak mutluluğuna kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bizler Afacan Turizm Olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gösterdiğimiz hassasiyet daima hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır.

Afacan Turizm ailesi müşterilerimizin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden iş yerine akşam ise iş yerinden evlerine güvenle taşımaktadır.

Konfor & Kalite

Afacan Turizm faaliyetleri ile kendi sektörüne örnek olan ve uluslararası sertifikaları ile kanıtlanan kalitesi ile müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Sorumluluk Bilinci

Alanında uzman kadrosu ile güzergâh ve şehir planlamasını çok iyi bilen araç sürücüleri ile Afacan Turizm personellerinizi mesai saatinden önce huzur ve güvenle görevinin başında bulunması için büyük bir özen ile çalışmaktadır.

Güvenlik & Önlem

Filomuzda taşıdığımız her kişi yaşanabilecek kazalara karşı yüksek teminatlı Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altına alınmıştır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.