öğrenci taşımacılığı izmit

Öğrenci Taşımacılığı

Afacan Turizm olarak Öğrenci Servis Taşımacılığı mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve yönetmelikleri sürekli takip ederek gerekli güncellemeleri zamanında yaparak, çevre kirliliği ile iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak, ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimlerle de araçlarımızda ki tüm eksiklikleri giderilerek, kusursuz olarak hizmete başlamaktayız.

Öğrencilerimizin evlerinden, eğitim aldığı kurumlara kadar sağlıklı, rahat ve güvenli bir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken, öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarını uygulamaktayız.

Çocuklarımızın güvenliği her şeyden önemlidir. Bu nedenle okul taşıtı kapsamındaki araçlarımızda hassas elektrikli ve otomatik bir kapıya sahip, Üç noktalı emniyet kemerinin tüm koltuklarda mevcut olmasına önem verilmektedir.

Yolculuğun güvenli olması ve disiplin şartını göz önüne alarak sevgili öğrencilerimizi evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları siz saygı değer velilerimize sunmak en birinci vazifemizdir.

Siz değerli velilerimizin gözünün arkada kalmaması için öğrencilerimiz; kara yolunda servis aracı içinde öğretmenleriyle ve bir abla sevgisi içinde okullarına ve evlerine ulaştırılmaktadır. Öğrencilerimizin de; arkadaşlarıyla, sevdikleriyle yolculuk yapması, etrafını seyrederek sohbet etmesi bizlerle keyifli bir zaman geçirmesi temel ilkemizdir.

Afacan Turizm Öğrenci Taşımacılığının özel sorumluluk gerektirdiğinin bilincindedir. Eğitimli şoför ve rehber personelleriyle, öğrencilerimize örnek davranışlar sergileyerek, sorunsuz hizmet sunmaktadır. Tamamı emniyet kemerli olan son model araçlarımızla güvenli, konforlu, hijyenik ve yönetmeliklere uygun hizmet vermek ilkemizdir.

Hassasiyetlerimiz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi her servis hizmeti tecrübe ve güven esaslarına dayalıdır. Fakat öğrenci servisi bunların üst düzeyde olması gerektiğinin göstergesidir. Bu düşünceyle hareket edilmediği sürece birçok sorunun ortaya çıkması neredeyse an meselesidir.

  • İş güvenliğinden asla ödün vermeyiz,
  • Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,
  • Personellerimizi testlere tabi tutarız,
  • Misafirlerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteririz,
  • Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi gösteririz,
  • Misafirlerimize konfor ve huzuru sunarız,
  • Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip ederiz,
  • Personelimiz ile sürekli iletişim kurarız,

Bir çok okulun öğrenci servisi taşımacılığı yapan firmamız ile iletişime geçmeden karar vermeyin!

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.