afacan turizm izmit

Değerli çalışanlarımız ve müşterilerimiz;

AFACAN TURİZM olarak güvenilir personel taşımacılık hizmetinin temellerini 2001 yılında attık. O günden bugüne birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başına ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

Trafiğin yoğun yaşanmaya başlandığı bir metropol kent olma yolunda hızla ilerleyen Kocaeli’de firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz. Uzman kadromuz yönetiminde her gün 40 araçlık filomuzla yüzlerce personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz.

Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık, ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider olmak amacındayız.

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Sektörümüzde öncü olmak;
Vizyonumuz çerçevesinde idari ve sürücü kadromuzun profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmasını sağlıyor, müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Güvenilir olmak
Güler yüzlü olmak
Müşteri Memnuniyeti sağlamak
Uygun ücretle en iyi hizmeti sağlamak
Yolcularımıza yüksek kalitede seyahat imkanı sağlamak

Her zaman mevcut olan en son model araçlar ile hizmet vermek
Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak yüksek memnuniyet seviyesini devam ettirmek
Dünyadaki kalite standartlarını takip ederek uygulamaya almak

afacan turizm izmit
Personel Taşımacılığı

Afacan Turizm bünyesinde taşınan tüm personel güven ve huzur içinde rahatça ulaşım sağlamanın keyfini yaşamaktadır.

Öğrenci Taşımacılığı

Ülkemizi geleceğe güvenle taşımak öğrencilerimizin, öğrencilerimizi okullarına güvenle taşımakta bizim işimiz.

VIP Transfer Taşımacılığı

VIP araçlarımız ve özel eğitimli şoförlerimizle, AFACAN TURİZM bu yönüyle de sektörün önde gelen firmasıdır.

Tur ve Gezi Organizasyonu

Tüm gerçek ve tüzel kişilere resmi kurum ve kuruluşlara yurt içi gezilerinde araç temin etmekteyiz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin